בדק בית לדירה חדשה
ראשי בדק בית לדירה חדשה

בדק בית לדירה חדשה

ביצוע בדיקות לנכס ולדירה חדשה מקבלן

אם אתם עומדים לרכוש בית חדש או דירה חדשה מקבלן כדאי שתדעו כי ביצוע בדק בית לדירה חדשה מקבלן היא שלב חובה טרם קבלת הדירה לידכם. 

רבים טועים לחשוב כי רכישת בית חדש מקבלן היא הדרך הבטוחה ביותר לקבל נכס תקין ללא בעיות או ליקויים אולם בפועל דווקא בנכסים חדשים ובמיוחד אם זו דירה חדשה מקבלן יש סיכוי גבוה להימצאות ליקויים לא מעטים.

ליקויים רבים אינם נראים לעין ואילו לאחר ביצוע בדיקות לנכס לדירה חדשה, נגלה אותם ונדע מה נדרש לעשות על מנת לתקן או לפתור אותם.

כאשר תבצעו בדיקות לנכס לדירה חדשה מקבלן תוכלו לדעת מה הליקויים הקיימים ולקבל חוות דעת מקצועית שתפרט את כל הליקויים לפי רמת חומרתם וההשקעה הנדרשת לתיקונם.

אם אתם עומדים לרכוש בית חדש או דירה חדשה ואפילו אם כבר רכשתם חובה עליכם לבצע בדק בית לדירה חדשה על מנת שתאתרו את כל ליקויי הבנייה. הליקויים יכולים לבוא לידי ביטוי בנזקים שונים, פגמים אסטטיים ועוד.

פניה מהירה

  תחסכו כאב ראש וכסף בזכות ביצוע בדיקות לדירה חדשה מקבלן

  להגיע לבית חדש או אפילו מיד שניה הוא שיא לרבים מאיתנו, הציפייה הרבה בליווי ההוצאות הגבוהות גורמות לנו לרצות לקבל את הכי טוב בעד הכסף שלנו אולם לא אחת הדברים לא בדיוק עובדים כך.

  ביצוע בדק בית לדירה חדשה מקבלן הפכה בשנים האחרונות לפעולת חובה מומלצת ביותר שאסור לוותר עליה. בזכות ביצוע בדק בית אתם תוכלו לדעת בדיוק איזה נכם אתם מקבלים ומה רמת הגימור והאיכות שלו.

  היתרון הגדול של ביצוע בדק בית לדירה חדשה יחסוך לכם מראש את ההוצאות השונות לתיקון ליקויים. 

  ראשית חשוב לציין כי בדק בית לדירה חדשה הינו תהליך שיש לבצע באופן גורף, אמנם אין זו חובה אך צריך וכדאי שתעשו זאת על מנת שתוכלו לאתר ליקויי בנייה שנוצרות תוכדי ביצוע הפרוייקט. בדק בית לדירה חדשה הינו תהליך יסודי ומקיף שאינו פוסח על שופ פרט. מי שממונה על בידוע הבדיקות הינו מהנדס מומחה בתחום ביקורת מבנים בעל ניסיוןשיכול לאתר את הליקויים השונים שאנחנו כרוכשים ובעלי הבית החדשים לרוב לא נבחין בהם ואף אולי לא נדע שהם קיימים בכלל.

  בזכות ביצוע בדיקות לנכס לדירה חדשה תוכלו לתבוע מהקבלן לבצע את תיקון הליקויים מבעוד מועד טרם הכניסה שלכם לנכס, וזאת מכיוון שבדיקת המהנדס נותנת לכם את תמונת המצב האמיתית של הדירה או הבית, כל פגם וכל ליקוי נחשפים ומחייבים את הקבלן בביצוע התיקונים הנדרשים על מנת לתקן את הליקויים. 

  יתרה מכן איתור ליוקיים על ידי בדק בית לדירה חדה ימנע מיכם הוצאות רבות בעתית שיכולות להיות בעקבות התגברות והתפתחות של נזקים נוספים בעקבות אותם ליקויים.

  רוצים לדעת עוד על ביצוע בדיקות לנכס שלכם?

  אנחנו מבינים שתהליך רכישת נכס הינו מורכב ובמקרים רבים לא הכל מובן ולא תמיד ההסבר שקיבלתם מספק.

  בדרך כלל יש עוד שאלות ואתם מרגישים צורך להתייעץ עם מומחים בתחום. 

  חברת מתן בדק בית מתמחה בתחום בדיקות לנכס ואנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר על מנת לקבל אוזן קשבת וחוות דעת נוספת.