שמאות מקרקעין | הערכת זכויות נדלניות
ראשי שמאות מקרקעין | הערכת זכויות נדלניות

שמאות מקרקעין | הערכת זכויות נדלניות

רוצים לדעת אילו זכויות נדלניות יש לכם? בצעו שמאות מקרקעין וקבלו את כל המידע שאתם צריכים

כאשר אתם ניגשים לעסקת רכישה של נכס חשוב מאוד שתדעו מה הזכויות הנדלניות שלכם. למעשה כל מי שבונה  או בנה בית או בניין עשה זאת בהתאם לתוכניות בניה שהתוו את הגבולות שמהן אסור לחרוג, גבולות אלו הם קווי הבניין לבניה על פי תוכניות, גובה המבנה והשטח. הזכויות הנדלניות נקבעות על פי חוק מדנת ישראל וקביעות אלו הםעל הקרקע ולא על הבעלים שלה.

ההמלצה הגורפת לבצע ביקורת שמאות מקרקעין לפני כל עסקת רכישה של נכס. כך תוכלו לדעת האם הנכס באמת שווה את המחיר שהוא נאמד בו וגם כמה נותר לכם לנצל מהשטח אם בכלל.

פניה מהירה

  לאחר בדיקת שמאות מקרקעין תדעו מה הערך האמיתי של הקרקע שלכם

  על פניו עסקת קומבינציה נשמעת מפתה מאוד אולם גם כאן חשוב לדעת בדיוק מה השווי האמיתי על מנת שלא תפסידו. חברה מקצועית לביצוע שמאות מקרקעין מוודא את השווי של הקומבינציה וקובע את שיעור הקומבינציה באחוזים מהבניה. ההערכה מתבצעת אחרי הפחתת כל ההוצאות.

  קביעת שווי קומבינציה כוללת לא מעט פרמטרים, חברה מקצועית שעושה  שמאות מקרקעין, תבטיח לכם הערכה אמיתית שבעזרתה תוכלו לדעת אם היזם אכן מציג את הדברים כמו שהם בלי להסתיר מכשולים עתידיים.

  בזכות בדיקה של חברה מקצועית שלוקחת בחשבון את כל הפרמטרים שקובעים את ערך הנדל"ן תוכלו לקבל את הערכת המחיר האמיתית.

  רוצים לדעת עוד על ביצוע שמאות מקרקעין לנכס שלכם?

  אנחנו מבינים שתהליך רכישת נכס הינו מורכב ובמקרים רבים לא הכל מובן ולא תמיד ההסבר שקיבלתם מספק.

  בדרך כלל יש עוד שאלות ואתם מרגישים צורך להתייעץ עם מומחים בתחום. 

  חברת מתן בדק בית מתמחה בתחום בדיקת שמאות מקרקעין ואנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר על מנת לקבל אוזן קשבת וחוות דעת נוספת.