שמאות מקרקעין | הערכת שווי נכס
ראשי שמאות מקרקעין | הערכת שווי נכס

שמאות מקרקעין | הערכת שווי נכס

רוצים לדעת כמה שווה הנכס שלכם? המומחים שלנו מבצעים ביקורת שמאות מקרקעין במקצועיות רבה.

קונים דירה או בית? חשוב שתבצעו הערכת שווי לנכס העתידי שלכם. הערכת שווי נכס היא הכרחית מסיבות רבות אולם בראש ובראשונה על מנת שתדעו באמת כמה הנכס שלכם שווה. את הערכת שווי הנכס מבצעים על ידי שמאי מקרקעין.

ההמלצה הגורפת לבצע ביקורת שמאות מקרקעין לפני כל עסקת רכישה של נכס. היתרון בביצוע בדיקת שווי נכס על ידי שמאי מקרקעין מומחה הוא שרק כך ניתן יהיה לדעת אם עסקת הרכישה כדאית לכם או לא.

 

פניה מהירה

  רכישת בית רק לאחר בדיקת שמאות מקרקעין

  מבין המהלכים החשובים ובעלי המשמעות בחיינו רכישת בית או דירה היא אחת מהם, על מנת שתהיו בטוחים כי רכשתם את הנכס במחיר האמיתי שלו ולא במחיר מופקע מומלץ להזמין חברה מקצועית לביצוע הערכת שווי נכס. 

  קביעת שווי נכס כוללת מספר פרמטרים, חברה מקצועית שעושה  שמאות מקרקעין, תבטיח לכם הערכה אמיתית שבעזרתה תוכלו לקבל את התמונה האמיתית על נכס העתידי שלכם.

  מבין הפרמטרים שיקבעו את שווי הנכס שלכם נכללים: מיקום הנכס, איכות הנכס, פוטנציאל השדרוג (השבחה), גודל / שטח הנכס, מרפסות, חנייה, טאבו, מיקום גיאורפי ותחבורה סובבת ועוד פרמטרים נוספים.

  רוצים לדעת עוד על ביצוע שמאות מקרקעין לנכס שלכם?

  אנחנו מבינים שתהליך רכישת נכס הינו מורכב ובמקרים רבים לא הכל מובן ולא תמיד ההסבר שקיבלתם מספק.

  בדרך כלל יש עוד שאלות ואתם מרגישים צורך להתייעץ עם מומחים בתחום. 

  חברת מתן בדק בית מתמחה בתחום בדיקת שמאות מקרקעין ואנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר על מנת לקבל אוזן קשבת וחוות דעת נוספת.