​הפקת דוחות בדיקה תוך 24 שעות
קבלו מידע מקצועי על מגוון ליקויים נפוצים
077-4140034 phone
close
איתור נזילות ובעיות איטום
ראשי איתור נזילות ובעיות איטום

איתור נזילות ובעיות איטום

אבחון ואיתור רטיבות, בעיות איטום, זילות ועוד

אנחנו בחברת מתן ביקורת מבנים מבצעים איתור נזילות ובעיות איטום. אם יש לכם נכס חדש שזה עתה רכשתם או שאתם עומדים לקבל נכס חדש מקבלן ואפילו אם הבית שאתם עומדים לרכוש הוא מיד שנייה חשוב לאתר בעיות רטיבות, בעיות איטום, בעיות נזילות וכל בעיה אחרת שקשורה לחדירת מים אל תוך הבית שלכם.

כדאי שתדעו כי בעיות באיטום, נזילות ורטיבויות הן האויב מספר 1 של הנכס שלכם וליקויים מסוג זה מצריכים איתור וטיפול מיידי על מנת למנוע את התפתחותו של הליקוי.

דיירים רבים סובלים מליקויים מסוג זה אך לא תמיד יודעים שהיא קיימת או מתעלמים מהבעיה, וניגשים לפתור אותה רק כאשר היא מחריפה.

פניה מהירה

  גם טיפות קטנות יכולות לגרום לנזק גדול בנכס שלכם

  חדירות קטנות של מים עלולות לגרום לבעיות גדולות כאשר אחת מהן היא שהמים נוטים לחלחל לשקעי חשמל ומקורות מתח נוספים ולהוות סכנה בטיחותית חמורה לשוהים בנכס.

  ליקויים מסוג זה ניתן למצוא בין היתר בדירות חדשות מקבלן, בדירות מיד שניה וברכוש המשותף. הרבה מאוד פעמים ליקויים מסוג זה גורמים לסכסוכים בין שכנים, תביעות קבלנים וחברות ביטוח ובעיקר לחוסר נוחות לכל הצדדים.

  למומחים של “מתן ביקורת מבנים” הנסיון, הידע, והמכשור המתאים לאיתור אותם ליקויים ויזאוליים או נסתרים להמשך טיפול מקצועי ונכון.
  מבין כלי העבודה בהם אנו משתמשים נכללים גם מכשור מתקדם כגון שימוש במצלמה תרמית, מצלמת פנים צנרת ובדיקות לחץ מים מאפשרות לנו להפיק חוות דעת מקצועית ומדויקת בה אנו מבססים את הממצאים ע”י ניתוח תמונות ותרשימים מהשטח.

  חוות דעת מקצועית תחסוך לכם בהוצאות בנוסף לפתרון הבעיות

  בתום ביצוע בדק בית בסעיף הנזילות, איטום, ואיתור רטיבויות מתקבלת חוות דעת מקצועית המשקפת את הליקויים ואופן הטיפול בהן. עם חוות הדעת הזו ניתן לדרוש מהקבלן / בעל הנכס לביצוע התיקונים ואף להשתמש בדוח בעת תביעה משפטית.

  1. ■ רוכשי דירות חדשות מקבלן ודירות מיד שניה
  2. ■ יישוב סכסוכים בין שכנים
  3. ■ יישוב סכסוכים בין דייר לקבלן
  4. ■ משרדי עורכי דין
  5. ■ עדות מומחה בבית משפט